Kviečiame į tarptautinę miško, medžioklės ir gyvulininkystės technologijų parodą „Sprendimų ratas 2018“

2018-09-17
1801

Paroda "Sprendimų ratas 2018"

Rugsėjo 27-29 d. Aleksandro Stulginskio universitete (ASU) vyksianti miško, medžioklės ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2018“ bus jau vienuoliktoji šiai tematikai skirta, o iš viso – keturiasdešimt septintoji paroda, surengta Universitete.

„Sprendimų rate 2018“ dalyvaus apie 100 įmonių ir organizacijų, apie 150 smulkiųjų augintojų, gamintojų, tautodailininkų. Septyni išskirtiniausi eksponatai bus apdovanoti parodos „Sprendimų ratas 2018“ medaliais ir diplomais.

Erdviose lauko aikštėse įsikurs miško, žemės ir kitą techniką pristatantys eksponentai, sodo baldininkai, kalviai, maisto produktų gamintojai, veiks maitinimo sektorius ir vaikų pramogų aikštelė.

Paviljone Nr.2 lankytojus džiugins įvairūs renginiai, parodos, koncertai. Kaip ir kasmet, įspūdingą ekspoziciją demonstruos Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija. Kartu su Tado Ivanausko zoologijos muziejaus darbuotojais čia bus įrengta natūralaus miško ir jo gyventojų įvairovę atspindinti ekspozicija. Bus galima susipažinti su medžioklinių šunų veislių atstovais, sužinoti apie šių augintinių charakterį ir būdo bruožų subtilybes. Šiame paviljone ekspozicijas įrengs ir socialinio verslo atstovai – bendruomenių nariai iš 10-ies šalies rajonų pristatys savo sukurtas edukacines programas, tematinio turizmo maršrutus, amatininkų gaminius ir maisto produktus. Parodos ekspoziciją papuoš Valdo Danilevičiaus geriausios nuotraukos ir laimikių iškamšos.

Paviljone Nr.3 bus galima pasigrožėti pačiais įvairiausiais gyvūnais: galvijais, dekoratyviniais paukščiais, alpakomis, poniais, triušiais, žirgais ir avimis; ten pat bus galima susipažinti su naujausiomis gyvulininkystės technologijomis. Vyks parodomieji avių kirpimai.

Pirmą kartą parodos metu vyks Tarptautinis medžio drožėjų pleneras. Geriausi Lietuvos ir užsienio meistrai iš šimtamečių ąžuolų per tris dienas sukurs suolų-skulptūrų ekspoziciją, kuri papuoš Aleksandro Stulginskio universiteto erdves. Tai puiki proga pamatyti, kaip grandininiais pjūklais kuriamas menas. Drožėjai iš Baltarusijos, Ispanijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos ir Lietuvos kiekvieną dieną surengs greitojo pjovimo rungtynes, jų metu iš medžio kaladės per valandą išdrožti meno kūriniai bus parduodami parodos lankytojams aukcione. Šio renginio organizatorius VšĮ „Steel Beavers“.

Šeštadienį nuo ankstyvo ryto ASU trečiuosiuose rūmuose vyks II Tarptautinis medžioklės ragų šaukinių čempionatas, jį vainikuos nugalėtojų apdovanojimas, vyksiantis paviljone Nr.2. Po apdovanojimo, čia improvizacinius stebuklus demonstruos Petro ir Dominyko Vyšniauskų duetas koncerte „Džiazo medžioklė“.

Paroda „Sprendimų ratas“ jau neįsivaizduojama be medžioklinių šunų pasirodymų. Jie vyks visomis parodos dienomis prie paviljono Nr.1.

Šiemet parengta ypač gausi parodos šviečiamoji programa. Trisdešimtyje seminarų bus aptariamos pačios įvairiausios temos – nuo miško, žmogaus ir laukinių gyvūnų santykio iki kanapių augintojų veiklos galimybių. Visomis parodos dienomis ASU stende, esančiame paviljone Nr.2, vyks Universiteto mokslininkų konsultacijos bei diskusijos.

Kaip ir kasmet, lankytojus kvies gausi ir įvairiaspalvė sodinukų ir gėlių mugė. Dailieji amatai įsikurs paviljone Nr. 1.

Parodos darbo laikas – nuo 9 iki 17 val. Visų renginių, vyksiančių rugsėjo 27-29 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete, lankymas nemokamas.

Daugiau informacijos: sprendimuratas.lt

Laukiame Jūsų atvykstant!

 

Parodos organizatorius

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai:

 

 

 

Komentarai

serser 2018-10-01

https://www.youtube.com/watch?v=kgr5Z2kD2N4


Komentuok